ART / Lithographs / Litograph in colors 12422068
nr 1242 2068
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Mona Huss Walin (b. 1944), Sweden. Signed, dated -78, klänningen, 73/450, signed. Subject: 58x45,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, daterad -78, klänningen, 73/450, signerad. Motivet: 58x45
Mona Huss Walin, born 1944 in Stockholm, Swedish painter.
800
SEK 1200
Monday Mars 18 2019
at 18:44:53
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.100 kr
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik
Mona Huss Walin
Read more about Mona Huss Walin